Hakkımızda

Somaltın Kuyumculuk, sektöre ilk adımını 1975 yılında İstanbul’da atmıştır. Hasan ve Eyüp Çetin kardeşlerin mütevazi bir kuyumculuk atölyesinde başlattıkları imalat faaliyeti; Bugün tüm Ege Bölgesine hizmet götüren ve her geçen gün istikrarlı bir şekilde büyüyen bir firma haline gelmiştir. Firmanın öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti olmakla birlikte, pazarlama ağını ülke çapına yaymaktır. Her türlü bilezik ve alyans çeşitlerini kendi fabrikasında üretip, her geçen gün model çeşidini ve ürün yelpazesini genişletmektedir.

Ege bölgesinde kuyumculuk sektöründe Türk Standartlarına Uygunluk Belgesini ilk alan firma; 1981 yılında kurumsal olarak İzmir merkezli çalışmalarına başlamıştır. Kuyumculuk sektörünün yanısıra taşımacılık, turizm, finans, makina ve mobilya sektörlerinde de faaliyet gösteren Somaltın firması, yurtiçinde ve yurtdışında yüzlerce kişiyi istihdam etmektedir.

Our company SOM JEWELLERY founded in 1975 ; who started the production activities in a small workshop by now has become one of the leading and consistently growing Turkish jewellery company carrying full service all over the country with a wide dealer network.

Further to the development process; the company has enlarged the product range by adding a brand new diamond collection to current ring and bracelet series. With our experienced staff, wide collection, design capability and reputable work we are ready to satisfy the demand of foreign customers. We are now looking for reliable customers who are willing to work on mutual collaboration basis. Please feel free to visit our web-site www.somdiamond.com and kindly do not hesitate to contact for further information you may need. Thanks in advance and best regards,